Dětská hřiště kovová

Multifunkční sestava kovová K009G002

Celokovová multifunkční herní sestava K009G002 pro dětská hřiště, kde děti mohou rozvíjet své pohybové dovednosti.

  • Číslo: K009G002
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 2,1 m
  • Potřebné místo: 10,5 x 9,5 m

Samostatná věž se stříškou připomíná hrad, lezecká stěna umožňuje dosažení nepřístupných míst, ručkovací žebřík slouží k celkovému posilování, lanová síť láká děti k překonávání výšek a závěsná houpačka nabízí dětem radost z pohybu.

Sestava je složena z ocelové robustní základní věže na kterou navazují tři podesty v různých výškách. Součástí herního prvku je ručkovací žebřík, který je s lanovou sítí zasazen do ocelového rámu.

Konstrukce  herní sestavy je vyrobena z ocelových stojin, povrchovou úpravou je žárový zinek. Toto řešení zajišťuje maximální ochranu proti vzniku koroze.

Plastové části jsou z vysokomolekulárního polyethylenu  s UV stabilizací vyrobeného speciálně  pro dětská hřiště.

Skluzavka je vyrobena ze silného vrstveného laminátu, lezecká stěna z polyethylenové desky na které jsou horolezecké chyty.

Síť vyrábíme z šestipramenného ocelového lana HERKULES, které je opletené polyamidovými vlákny.

Houpačka je složena  z ocelové žárově zinkované konstrukce, závěsy houpačky mají ložiskové uložení, sedák houpačky je gumový s ocelovou výztuží. Zavěšení sedáku na zinkovaných řetězech.

Samotné závěsy mají kuličková ložiskové uložení. Takovéto uložení nezpůsobuje skřípání a vrzání jako u plastových závěsů běžně dostupných houpaček.

Kovové součásti dodáváme žárově zinkované, nebo barvené vypalovací práškovou barvou KOMAXIT. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Naše výrobky zaručují vysokou bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.