Dětská hřiště velká

Dětské hřiště velké K008G002-1

Dětské hřiště K008G002 - 1 umožňuje rozvíjení pohybových dovednosti všech dětí. Dětské hřiště je složeno ze dvou samostatných věží propojených plovoucí pohyblivou lávkou, umožňující přecházení z jedné věže na druhou a tak využívat herních atrakcí na obou věžích.

  • Číslo: K008G002-1
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 1,5 m
  • Potřebné místo: 9,0 x 7,6 m

Pro odvážnější je lezecká stěna, požární tyč, na druhé věži šikmá nástupní plošina se skluzavkou.

Spodní část herní sestavy doplňují prolézací prvky pro nejmenší.

Konstrukce je vyrobena z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště ).Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Skluzavka je vyrobena z silného vrstveného laminátu, zavěšení plovoucí pohyblivé lávky zajišťuje šestipramenné ocelové lano HERKULES opletené polyamidovými vlákny. Kovové součásti jsou žárově zinkované, nebo barveny vypalovací práškovou barvou KOMAXIT.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem.

Kotvy jsou připevněny k hernímu prvku pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.