Dětská hřiště velká

Dětské hřiště velké K008G002-5

Dětské hřiště K008G002-5 umožňuje rozvíjení pohybových dovednosti všech dětí. Dětské hřiště je složeno ze dvou samostatných věží se stříškou, připomínající domečky.

  • Číslo: K008G002-5
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 1,5 m
  • Potřebné místo: 8,0 x 8,9 m

Propojení a využívání obou věží ke hraní umožňuje prolézací tunel, který je 1,5 m nad herní povrchem.

Věže jsou osazeny lezeckou stěnou pro malé horolezce, požární tyčí pro nastávající hasiče a  tunel připomíná prolézání jeskyně. Šikmá nástupní plošina umožní všem dětem přístup na herní prvek.

Skluzavkou se dostanou všechny děti opět na pevnou zem.

Konstrukce  herní sestavy je vyrobena z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště ). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Skluzavka, střechy i prolézací tunel jsou vyrobeny ze silného vrstveného laminátu. Kovové součásti dodáváme žárově zinkované, nebo barvené vypalovací práškovou barvou KOMAXIT.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny k hernímu prvku pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.