Dětská hřiště velká

Dětské hřiště velké K008G002-7

Velice oblíbená herní sestava pro dětská hřiště, na které děti rozvíjí své pohybových dovednosti.

  • Číslo: K008G002-7
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 1,5 m
  • Potřebné místo: 9,2 x 8,4 m

Dětské hřiště je složeno z robustní základní věže s prodlouženou podestou, stříškou, spirálovou skluzavkou ( tobogan ), šikmou nástupní plošinou, požární tyčí, kreslící tabulí a závěsnou houpačkou.

Konstrukce  herní sestavy je vyrobena z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětské hřiště ). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Spirálová skluzavka je vyrobena ze silného vrstveného laminátu, kreslící tabule z vodovzdorné fóliované překližky.

Ocelové břevno houpačky je žárově zinkované, závěsná houpačka má ložiskové uložení, sedák houpačky je gumový s ocelovou výztuží. Sedák závěsné houpačky je zavěšený na řetězech.

Kovové součásti dodáváme žárově zinkované, nebo barvené vypalovací práškovou barvou KOMAXIT.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny k hernímu prvku pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.