Houpačky

Dřevěná houpačka hnízdo K003C004

Houpací hnízdo je pro vaše dětské hřiště jako stvořené. Hnízdo je sestaveno z masivního ocelového břevna, speciální houpací koš má duralový rám se silným bezpečnostním opletením.

  • Číslo: K003C004
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška:
  • Potřebné místo: 8,3 x 4,6 m

Zavěšení koše je na ocelových řetězech s antikorozní povrchovou úpravou.

Samotné závěsy mají kuličková ložiskové uložení. Takovéto uložení nezpůsobuje skřípání a vrzání jako u plastových závěsů běžně dostupných houpaček. Stojiny houpačky jsou z lepených hranolů nebo z oceli žárově zinkované. Povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny ke stojinám pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí.

Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Naše výrobky zaručují vysokou bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.