Houpačky

Kombinovaná houpačka hnízdo K003D009

Hnízdo je sestaveno z masivních ocelových břeven, speciální houpací koš má duralový rám se silným bezpečnostním opletením. Zavěšení koše a sedáků houpačky je na ocelových zinkovaných řetězech. Sedáky houpačky jsou gumové s ocelovou výztuží.

  • Číslo: K003D009
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška:
  • Potřebné místo: 8,0 x 9,0 m

Samotné závěsy mají kuličková ložiskové uložení. Takovéto uložení nezpůsobuje skřípání a vrzání jako u plastových závěsů běžně dostupných houpaček.

Stojiny houpačky jsou z lepených hranolů. Povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny ke stojinám pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Naše výrobky zaručují vysokou bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.