Houpačky

Závěsná houpačka dvoumístná K003C002

Houpačka se skládá  z žárově zinkovaného ocelového břevna, závěsy houpačky mají ložiskové uložení, sedáky houpačky jsou gumové s ocelovou výztuží. Jeden má tvar koše pro malé děti. Zavěšení sedáků je na zinkovaných řetězech.

  • Číslo: K003C002
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 1,7 m
  • Potřebné místo: 8,5 x 4,3 m

Samotné závěsy mají kuličková ložiskové uložení. Takovéto uložení nezpůsobuje skřípání a vrzání jako u plastových závěsů běžně dostupných houpaček. Stojiny houpačky jsou z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště).

Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva. Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny ke stojinám pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Naše výrobky zaručují vysokou bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.