Houpačky

Závěsná houpačka mini K003C006

Závěsná houpačka mini je určena pro ty nejmenší. Její jednoduchá, ale pevná konstrukce se vám zalíbí. Dokážete si představit dětské hřiště bez houpačky?

  • Číslo: K003C006
  • Věková skupina: 3 - 6 let
  • Pádová výška:
  • Potřebné místo: 2,5 x 6,0 m

Houpačka je složena z žárově zinkovaného ocelového břevna, závěs houpačky mají ložiskové uložení, sedák houpačky ve tvaru koše je gumový s ocelovou výztuží.

Sedák závěsné houpačky je zavěšený na zinkovaných řetězech. Samotné závěsy mají kuličková ložiskové uložení. Takovéto uložení nezpůsobuje skřípání a vrzání jako u plastových závěsů běžně dostupných houpaček. Stojiny houpačky jsou z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště).

Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového  řeziva.

Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem. Kotvy jsou připevněny ke stojinám pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětského hřiště. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Naše výrobky zaručují vysokou bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost na dětských hřištích. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.