Lanové systémy

Věž z lanové sítě

Věž z lanové sítě 1 je 6 metrů vysoký samostatný herní prvek pro dětská hřiště určený dětem od 6 let.

  • Číslo: 4595
  • Věková skupina: od 6 let
  • Pádová výška: 2,0 m
  • Potřebné místo: ⌀ 13,7 m

Centrální nosný ocelový sloup s hliníkovou krytkou tvoří základnu pro lanové sítě, které jsou k němu pevně uchyceny a zároveň ukotveny do země pomocí kotvícího systému.

Vnitřní horizontální lanové sítě slouží jako bezpečnostní prvek k ochraně proti pádu. Děti tak mohou bezpečně šplhat ve velkých výškách.

Po pyramidě lze šplhat z vnější strany nebo zevnitř. Uvnitř pyramidy naleznete lanové žebříky s plastovými příčkami a jeden síťový komín umístění uprostřed okolo sloupku.

Výška zařízení: 6,00 m.

Pro tento produkt nabízíme také:

Kotva pro zahrabání - kód 4595-2 příplatek za set (1 ocelová kotva středového sloupu, žárově pozinkovaná, 8 kotevních ocelových desek, žárově pozinkované (70 x 70 cm). U verze pro zahrabání činí potřebný kruh základů pro instalaci zařízení Ø 14,00 m.

Vybavení:

  • 1 ocelový sloup (Ø 193 mm), žárově pozinkovaný, délka 7,00 m, s hliníkovou krytkou, červená prášková barva
  • 2 horizontální sítě
  • 1 síťová plocha
  • 8 napínacích zámků M16, pozinkované
  • lana a sítě z lana Herkules (Ø 16 mm, 6 pramenů, s ocelovou vložkou)

Ocelové sloupy

Ocelové sloupy jsou vyráběny ze žárově pozinkované oceli pro dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Kvalitní speciální barvou lze sloupy bez problémů nalakovat přímo v místě. Volitelně u některých provedení nabízíme kvalitní práškový lak ve všech běžných RAL odstínech.

Lano Herkules

Skládá se ze šesti točených, 2,5 mm silných ocelových pramenů, které jsou každý sestaven ze 7 jednotlivých, pozinkovaných drátů. Opláštění polyesterovou přízí. Každý pramen je opláštěn cca 6 mm silnou a vysoce kvalitní polyesterovou přízí. Polyester má na rozdíl od ostatních plastů vysokou odolnost proti oděru ale i velmi vysokou barevnou stálost a odolnost proti UV-záření. Pevné spojení. Speciální vybavení zajišťuje pevné spojení mezi ocelovou vložkou a textilním polyesterovým pláštěm.

Lanová síť

Lano jako vděčný materiál pro zdánlivě obtížné konstrukce. Vypilovaná technika umožňuje upevnění na nejrůznější připojovaná zařízení. Všechny sítě jsou vybaveny osvědčenou uzlovou kuličkou.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.