Použité materiály

Použité materiály na dětská hřiště

Při výrobě dětských hřišť používáme vysoce kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouholetou životnost těchto zařízení a slouží ke spokojenosti dětí všech věkových kategorií.

Záruky

Na naše vysoce kvalitní herní prvky poskytujeme dlouholeté záruky.

10 let kotevní materiál - žárový zinek, nerezové oceli, vysokomolekulární polyetylen

5 let konstrukce herních prvků a jejich částí, výrobků ze dřeva a kovu

Záruka se nevztahuje na opotřebení vlastním provozem, vady způsobené vandalismem, nevhodným používáním, neodbornou manipulací a montáží.

 

dřevo

Dřevo

Nosné dřevěné konstrukce jsou vyrobeny z lepeného,mimostředového řeziva. Tyto nosníky zaručují vysokou pevnost, odolnost proti praskání a dlouholetou životnost. Dřevěné konstrukce jsou tlakově impregnovány.

plasty

Plasty

Všechny plastové díly vyrábíme pouze z vysokomolekulárního polyetylenu, který zaručuje zdravotní nezávadnost, vysokou pevnost, dlouholetou životnost a stálobarevnost (odolnost proti UV záření).

kovové díly

Kovové díly

Na spojení některých herních prvků používáme kovové díly, které jsou barveny práškovou barvou, nebo jsou žárově zinkovány. Na kotvení herních prvků je vždy používán žárový zinek. Veškeré nástupní příčky a šplhací tyče jsou z nerezové oceli.

lanové systémy

Lanové systémy

Na všechny lanové systémy i doplňky z lan je použito lano Herkules odolné proti oděru ze šesti pozinkovaných ocelových pramenů. Opláštění pramenů z vysoce kvalitní polyesterové příze zaručuje vysokou bezpečnost, odolnost proti UV záření, odolnost proti oděru. Je zaručena vysoká odolnost proti vandalismu.