Prolézačky

Lezecká stěna A1 K010J014

Lezecká stěna A-1 je další velice využívaná herní sestava  na dětských hřištích, která rozvíjí pohybové dovednosti malých i velkých dětí.

  • Číslo: K010J014
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 2,4 m
  • Potřebné místo: 7,7 x 8,3 m

Konstrukce je vyrobena z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště ). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového řeziva.

Lezecká stěna je zhotovena z odolné vodovzdorné fóliované  překližky a osazena  horolezeckými chyty.

Síť je vyrobena ze šestipramenného ocelového lana opleteného polyamidovými vlákny a je zasazena do masivního dřevěného rámu.

Součástí herní sestavy je závěsná houpačka  sestavena z ocelového břevna na kterém je pomocí řetězů zavěšený pryžový  sedák s ocelovou výztuží.

Kovové součásti jsou žárově zinkované, nebo barveny vypalovací práškovou barvou KOMAXIT. Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem.

Kotvy jsou připevněny k hernímu prvku pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětských hřišť. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.