Prolézačky

Lezecká stěna A2 K010J016

Lezecká stěna A-3 je herní sestava která velice dobře doplňuje ostatní sestavy dětských hřišť.

  • Číslo: K010J016
  • Věková skupina: 3 - 14 let
  • Pádová výška: 0,9 m
  • Potřebné místo: 4,4 x 5,1 m

Konstrukce je vyrobena z lepených hranolů, povrchovou úpravu zajišťuje impregnace a dvouvrstvý  lazurovací lak, splňující podmínky normy EN 71/3 (pro dětská hřiště ). Toto řešení zajišťuje maximální možnou ochranu proti vzniku prasklin, které jsou běžné u výrobků ze středového a  mimostředového řeziva.

Lezecká stěna je zhotovena z odolné vodovzdorné fóliované  překližky a osazena profesionálními horolezeckými chyty.

Síť je vyrobena ze šestipramenného ocelového lana opleteného polyamidovými vlákny a je zasazena do masivního dřevěného rámu.

Součástí herní sestavy jsou dvě samostatné závěsné houpačky sestaveny ze dvou ocelových břeven na kterých jsou pomocí řetězů zavěšeny pryžové  sedáky s ocelovou výztuží. Na jedné z nich lze využít sedátko pro malé děti.

Kovové součásti jsou žárově zinkované, nebo barveny vypalovací práškovou barvou KOMAXIT. Konstrukce je do terénu zakotvena  pomocí ocelových patek, které jsou chráněny proti korozi žárovým zinkem.

Kotvy jsou připevněny k hernímu prvku pomocí šroubů a jejich konstrukce zaručuje maximální bezpečnost dětském hřišti. Nosné dřevěné prvky nejsou v přímém kontaktu se zemí. Veškerý spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

Máte dotazy k tomuto produktu?

Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email. Vaše dotazy rádi zodpovíme.